Odśnieżanie dachów Lublin, Usługi kominiarskie

Odśnieżanie dachów Lublin - telefon

Zapraszamy do kontaktu oraz do współpracy
e-mail: mgzuk@poczta.onet.pl
telefon: 504 280 505


Dane Firmy:
Zakład Usług Kominiarskich
Kominiarz Michał Głowacki
ul. Przyjaźni 18/36
20-314 Lublin
NIP: 946-173-18-06

Z kominiarskim pozdrowieniem
Mistrz Kominiarski
Michał Głowacki


Odśnieżanie dachów Lublin

Odśnieżanie dachów Lublin - Michał Głowacki

Oferujemy profesjonalne usługi odśnieżania dachów na terenie Lublina i okolic.
Usługi wykonywane przez nasz Zakład cieszą się wśród wielu Klientów uznaniem oraz dobrą opinią.

Zadzwoń teraz: tel. 504 280 505

Nieodśnieżony dach, może być przyczyną jego uszkodzenia, a w ekstrmalnych przypadkach uszkodzenie konstrukcji może doprowadzić nawet do zawalenia się dachu. Nie trzeba mówić jakie konsekwencje może mieć takie zaniedbanie. Zadbaj o zdrowie swoje, swoich bliskich lub pracowników i zlecaj systematyczne odśnieżanie dachów.
Oferuję odśnieżanie dachów dla osób prywatnych w budownictwie jednorodzinnym, jak również na udynkach wielomieszkaniowych, halach, sklepach i na innych powierzchniach przemysłowych.
Atrakcyjne ceny i szybki czas realizacji

Zapraszamy Państwa do współpracy również w zakresie usług kominiarskich oraz pokrewnokominiarskich.


- Sprawdź Usługi kominiarskie

W szerokim zakresie najwyższej jakości usług kominiarskich jakie oferuje Michał Głowacki znajduje się również odśnieżanie dachów. Działający na terenie województwa Lubelskiego kominiarz posiada wszelkie uprawnienia i doświadczenie pozwalające mu na skuteczne i efektywne usuwanie śniegu z dachów płaskich i złożonych składających się z wielu połaci.
Panujący w Polsce klimat określany jest jako przejściowy, a to przekłada się na obfite opady śniegu w miesiącach zimowych. Zalegający na dachu śnieg niesie za sobą ogromne zagrożenie zarówno dla konstrukcji budynku, jak również dla przemieszczających się w jego pobliżu osób. Dodatkowo bardzo często w przypadku obiektów użytku publicznego do ich regularnego odśnieżania kierowników i zarządców zobowiązują przepisy. Właśnie ze względu na opisane powyżej czynniki bardzo ważne jest regularne odśnieżanie dachów, o czym bezwątpienia nie trzeba przekonywać właścicieli nieruchomości posiadających dach płaski, dla których najlepsza zima to taka, podczas której nie występują opady.

Odśnieżanie dachów - Doświadczenie, solidność i bezpieczeństwo


Warto pamiętać, że usuwanie śniegu to ciężka i niebezpieczna praca, dlatego wymaga sporej wiedzy, uprawnień i doświadczenia. Te właśnie cechy posiada działający na terenie Lublina i okolic Głowacki. Zajmujący się w sezonie zimowym odśnieżaniem kominiarz posiada wszystkie niezbędne uprawnienia związane z pracą na wysokościach, bezpiecznym dostarczaniem śniegu na ziemię i odpowiednim zabezpieczeniem najbliższego otoczenia, tak aby podczas prac nie ucierpiały osoby postronne. Dzięki zdobywanej przez lata praktyce z usług Głowackiego w zakresie odśnieżania dachów korzystają zarówno kierownicy sklepów i super marketów, ale również urzędnicy, dyrektorzy placówek oświatowych i klienci indywidualni.
Wszystkie te osoby łączy jedno – zadowolenie z dobrze wykonanej usługi. Właśnie ze względu na sumienność w pracy, systematyczność i konkurencyjne ceny z roku na rok Głowacki ma coraz więcej chętnych na swoje usługi klientów. Niestety czas działającego na Lubelszczyźnie kominiarza nie jest z gumy, dlatego jeśli chcą mieć Państwo pewność, że obiekt, którym zarządzacie będzie należycie odśnieżony to weźcie do ręki telefon i jak najszybciej zarezerwujcie sobie termin pierwszej wizyty.